Impulse Soft

Менеджеры компании с радостью ответят на ваши вопросы и произведут расчет стоимости услуг и подготовят индивидуальное коммерческое предложение.
Задать вопрос
7 Января 2020

Система автоматизації мобільної торгівлі Impulse Soft - це українська розробка, сучасний інструмент, що дозволяє автоматизувати роботу підприємств гуртової торгівлі, компаній-дистриб'юторів, компаній-виробників товарів.

Мобільний додаток Impulse Soft дозволяє торговим представникам вашого підприємства за допомогою мобільних пристроїв (КПК, смартфонів, планшетів) отримувати та надсилати дані практично в реальному часі, надає гнучку схему управління знижками, дає можливість бачити актуальні прайс-листи та реальні залишки товарів на складі, контактну інформацію по клієнтах, забезпечує контроль дебіторської заборгованості та багато іншого. Все це дозволяє підвищити продуктивність праці торгових представників на 30-70%.

Web-інтерфейс дозволяє відстежувати пересування торгових представників за допомогою GPS, наочно показує продуктивність і навантаження кожного торгового представника по днях. В цілому це підвищує рівень контролю над співробітниками і рівень відповідальності самих співробітників, що в свою чергу підвищує якість обслуговування клієнтів.

Заказать услугу
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.
Вернуться к списку